Problemy

Tutaj będą interesujące zadania - między innymi zadania domowe z wykładów MOKIPowych. Jeśli rozwiążesz jakieś zadanie i uznasz, że jest interesujące, błyskotliwe - wrzuć tutaj. Jeśli siedzisz nad jakimś zadaniem całkiem sporo i nie potrafisz rozwiązać - także wrzuć. Jeśli wymyśliłeś zadanie którym chcesz się podzielić - wrzucaj. Rozwiązania często będę podawał na kółku po jakimś czasie.

Być może kiedyś powstanie system na który będzie można wysyłać programy rozwiązania poniższych zadań, i będą one automatycznie sprawdzane. Członkowie MOKIPu zawsze mogą do Pawła Lipskiego na maila/gg, tylko nie za często. Jeśli nie potrafisz rozwiązać któregoś z zadań i bardzo jesteś zainteresowany rozwiązaniem - pisz.

Podział zadań na kategorie, który zastosowałem, jest o tyle bezpieczny, że praktycznie nie daje żadnych informacji oprócz tych, które rozwiązujący i tak ma po zapoznaniu się z treścią. Te, które ciężko jest sklasyfikować, dałem do sekcji "Nieszufladkowalne".

Zadania łatwiejsze - UWAGA - jeśli nie potrafisz zrobić któregoś z tych zadań, lub nawet żadnego z nich - ABSOLUTNIE się nie przejmuj. Te zadania zapewne nie są strasznie prostackie - bo nie warto się nad takimi zatrzymywać.

Zadania trudniejsze Te zadania mają bardzo różny poziom trudności - od "trudnawych" po absolutne hardkory. Tym bardziej nie przejmuj się, jeśli któregoś z nich nie potrafisz rozwiązać.

Zadania długoterminowe - archiwum Tu gromadzę zadania, które Mokipowcy rozwiązywali w ramach długoterminowych zadań domowych.